realshot
03 خرداد 1402 - 19:07

لزوم تقویت هویت پکپارچه شهر زنجان

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر لزوم حفظ ساختار اجتماعی شهر زنجان با اجرای پروژه‌های ارتباطی گفت: زنجان به لحاظ فرهنگی هویت یکپارچه دارد که باید تقویت شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مجید ناصحی مقدم، رئیس شورای شهر زنجان در آیین کلنگزنی پروژه غیر هم‌سطح شهیدان کریمی با تاکید بر لزوم حفظ ساختار اجتماعی شهر زنجان با اجرای پروژه‌های ارتباطی اظهار کرد: زنجان به لحاظ فرهنگی هویت یکپارچه دارد که باید تقویت شود.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر اینکه پروژه‌های متعدد شهری در راستای حفظ ارتباطات اجتماعی ساکنان شهر تعریف و عملیاتی شده است، افزود: در این راستا محورهای پادگان بازگشایی شد، چرا که با توجه به ساختارهای موجود ارتباط محورهای شمالی و غربی با همدیگر قطع شده بود.

وی بازگشایی محورهای پادگان و اجرای طرح سبزه میدان را اقدامی در راستای برقراری ارتباط بین شرق و غرب شهر دانست و گفت: تقاطع غیرهم‌سطح شهیدان کریمی در راستای تقویت این ارتباط طراحی و عملیاتی می‌شود.

ناصحی ادامه داد: شهرک‌های مسیر تقاطع غیر هم‌سطح شهیدان کریمی با اجرا این پروژه به لحاظ ساختاری با هم ارتباط خواهند داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه تقاطع غیرهم‌سطح شهیدان کریمی یک پروژه ارتباطی برای شمالغرب کشور خواهد بود، ادامه داد: هرچند این منطقه در حال حاضر بن بست محسوب می‌شود ولی با توجه به طرح‌های توسعه‌ای، رونق مورد نیاز در این منطقه روی داده و یکی از کمربندی‌های مهم شهر به آن متصل خواهد شد.

پایان پیام/73004

منبع: فارس
شناسه خبر: 1236351